INTERNETAS IR TELEVIZIJA JŪSŲ NAMAMS

8 700 11 333

atsiliepimai@kli.lt

Pagalba klientams

Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklės

Taisyklės PDF formate.

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

Primename, kad sudarę šią sutartį įsipareigojate KLI LT, UAB paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų lūkesčių. KLI LT, UAB teikiamomis paslaugomis galite naudotis tik šioje sutartyje numatytu tikslu – interneto, televizijos ir ryšio paslaugoms ar su jomis susijusioms pridėtinėms paslaugoms gauti.
Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti KLI LT, UAB paslaugų ar kitokių tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui. Atidžiai susipažinkite su kitais Jūsų, kaip kliento, įsipareigojimais, numatytais elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklėse 37 punkte.
Aptariamų kliento įsipareigojimų pažeidimu paprastai laikomas neprotingai didelio paslaugų srauto inicijavimas ar priėmimas, neatitinkantis vidutiniškai įprasto maksimalaus paslaugų naudojimo asmeninėms reikmėms, ir (arba) su tokių paslaugų naudojimu ar jų skaičiumi susijusios ekonominės naudos siekimas arba gavimas. KLI LT, UAB atskirai nagrinės ir sieks teisingai vertinti kiekvieną konkretų atvejį dėl galimo pažeidimo.
Informuojame, kad netinkamai vykdant sutartyje numatytus kliento įsipareigojimus paslaugų teikimas Jums gali būti nedelsiant apribojamas, o vėliau ir visiškai nutraukiamas, jeigu pažeidimo nepašalinate.

Kaip gaunamos sąskaitos už suteiktas paslaugas PRIVATIEMS klientams?

SĄSKAITOS SIUNČIAMOS PAŠTU:

Sąskaita siunčiama paštu – 0,80 €.
Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama paštu, kreipkitės į „KLI LT, UAB“ klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo pageidavimą, kad sąskaitas už „KLI LT, UAB“ suteiktas paslaugas būtų siunčiamos per paštą Jūsų nurodytu adresu. Sąskaitos pristatymo mokestis – 0,80 € (už kiekvienos sąskaitos pristatymą)

SĄSKAITOS SIUNČIAMOS EL-PAŠTU – nemokamai

Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama el. paštu kreipkitės į „KLI LT, UAB“ klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo el. pašto adresą į kurį norėtumėte gauti sąskaitas (el. pašto adresas pasirenkamas tik vienas) ir sąskaitą už „KLI LT, UAB“ suteiktas paslaugas Jums išsiųsime el. paštu.Ši paslauga – nemokama.

SĄSKAITAS ATSIIMATE KLI LT, UAB SALONE – nemokamai

Sąskaitą atsiimate „KLI LT, UAB“ salone – nemokamai
Jei nenurodysite, kad „KLI LT, UAB“ sąskaitą už suteiktas paslaugas Jums būtų siunčiama paštu arba el. paštu, sąskaitą galite atsiimti „KLI LT, UAB“ salone pagal savo gyvenamą vietovę, kreikitės į „KLI LT, UAB“ klientų aptarnavimo skyriaus administratorę. Ši paslauga – nemokama.

Mažeikiai Draugystės g. 22, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334
Kėdainiai J. Basanavičiaus g. 128 a, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334
Tauragė Dariaus ir Girėno g. 9, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334

Kaip ir kur galima apmokėti sąskaitą už suteiktas paslaugas PRIVATIEMS klientams?

• MAXIMA prekybos centruose – 0,21 €.
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti visose parduotuvių MAXIMA kasose. Paslaugos mokestis – tik 0,21 €.
Primename, kad su savimi turėkite sąskaitą, nuskanavus barkodą, mokėtina suma (lygi „likutis einamojo mėn. galui“) bus įtraukta į Jūsų pirkinių kasos čekį. Rekomenduojame kasoje gautą kasos čekį išsaugoti bent vieną mėnesį.

• Per MEDICINOS banką
– Internetu (banko internetinės bankininkystės svetainėje) – 0,23 €.

• Lietuvos spaudos kioskuose – 0,29 €
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti visose Lietuvos spaudos kioskuose. Paslaugos mokestis – tik 0,29 €.

• „R-Kiosk“ parduotuvėse – 0,29 €
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti visose „R-Kiosk“ parduotuvėse. Paslaugos mokestis – tik 0,29 €.

• UAB, Mažeikių butų ūkis kasose – 0,25 €
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti UAB, Mažeikių butų ūkis kasose – 0,25 €.

• PERLAS loterijos terminaluose – 0,60 €
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti visose loterijos PERLAS terminaluose. Paslaugos mokestis – tik 0,60 €.
Primename, kad su savimi turėkite sąskaitą, nuskanavus barkodą, mokėtina suma (lygi „likutis einamojo mėn. galui“) bus įtraukta į Jūsų pirkinių kasos čekį. Rekomenduojame kasoje gautą kasos čekį išsaugoti bent vieną mėnesį.

• Per bankus – nustatytais bankų įkainiais
KLI LT, UAB sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti per bankus ir internetinę bankininkystę. Paslaugos mokestis – pagal nustatytus bankų įkainius, jeigu paslauga apmokestinama.

MAŽEIKIUOSE, N.AKMENĖJE, AKMENĖJE, PLUNGĖJE, TELŠIUOSE atsiskaitymams per banką:
a/s LT734010040700121303
bankas DnB b.k. 40100 www.dnb.lt

JURBARKE, TAURAGĖJE, KĖDAINIUOSE, KAUNE atsiskaitymams per banką:
a/s LT174010041900142291
bankas DnB b.k. 40100 www.dnb.lt

• Grynaisiais pinigais atsiskaityti galima:

MAŽEIKIUOSE Draugystės g. 22-8, LT-89167
Įmokos priėmimo mokestis – 0,49 €.
Darbo laikas: I–V 8–19 val. (be pietų pertraukos), VI – 10–15 val. (be pietų pertraukos).
Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334

Kaip ir kur galima apmokėti sąskaitą už suteiktas paslaugas JURIDINIAMS klientams?

Pasirinkite sąskaitos apmokėjimo būdą

• Per banką

MAŽEIKIUOSE, N.AKMENĖJE, AKMENĖJE, PLUNGĖJE, TELŠIUOSE atsiskaitymams per banką:
a/s LT734010040700121303
bankas DnB b.k. 40100 www.dnb.lt

JURBARKE, TAURAGĖJE, KĖDAINIUOSE, KAUNE atsiskaitymams per banką:
a/s LT174010041900142291
bankas DnB b.k. 40100 www.dnb.lt

• Vėluojantiems atsiskaityti
JURIDINIAMS KLIENTAMS

Gerbiamieji klientai, informuojame Jus, kad
• kurie vėluoja atsiskaityti už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas daugiau negu 7 kalendorines dienas, teikiamos paslaugos bus apribotos;
• kurie vėluoja atsiskaityti už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas, daugiau negu 90 kalendorinių dienų, neatsiskaičius būsime priversti Jūsų įsiskolinimą paviešinti www.creditinfo.lt tinklapyje;
• kurie vėluoja ir po įspėjimo piktybiškai neatsiskaito už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas, įsiskolinimas bus išieškomas teisminiu būdu;
• klientams, kuriems dėl įsiskolinimo bus apribotas KLI LT, UAB paslaugų teikimas, už vėlavimą atsiskaityti bus skaičiuojami delspinigiai.

Kaip gaunamos sąskaitos už suteiktas paslaugas JURIDINIAMS klientams?

Pasirinkite sąskaitos gavimo būdą

• Sąskaita siunčiama el. paštu – nemokamai

Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama el. paštu kreipkitės į KLI LT, UAB klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo el. pašto adresą į kurį norėtumėte gauti sąskaitas (el. pašto adresas pasirenkamas tik vienas) ir sąskaitą už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas Jums išsiųsime el. paštu. Ši paslauga – nemokama.
Mažeikiai Draugystės g. 22, tel.: Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334
Kėdainiai J. Basanavičiaus g. 128 a, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334

• Sąskaita siunčiama paštu – 0,87 €.
Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama paštu, kreipkitės į KLI LT, UAB klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo pageidavimą, kad sąskaitas už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas būtų siunčiamos per paštą Jūsų nurodytu adresu. Sąskaitos pristatymo mokestis – 0,87 € (už kiekvienos sąskaitos pristatymą)
Mažeikiai Draugystės g. 22, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334
Kėdainiai J. Basanavičiaus g. 128 a, Tel. (8 700) 11 333 Faks. (8 700 ) 11 334

GERBIAMIEJI KLIENTAI

Atsiskaityti už KLI LT, UAB suteiktas paslaugas pasirinkite sąskaitos el. paštu gavimo būdą – nemokama.

Elektroninės sąskaitos – geriau, patogiau, greičiau – nemokamai.
Džiaugiamės, kad daugelis vartotojų jau pasirinko ir sėkmingai naudojasi elektroninėmis sąskaitomis.
Iš tiesų kartais kyla rūpesčių dėl popierinių sąskaitų – jos pasimeta, Jums už jų pristatymą tenka mokėti be to ne visada laiku jas pristato, neturite sąskaitos su savimi, kai tik pasitaiko patogesnė proga ją apmokėti?
Siūlome puikų sprendimą – atsisakykite popierinių sąskaitų − užsisakykite elektroniniu būdu teikiamas sąskaitas KLI LT, UAB salone pagal savo gyvenamą vietovę, kreikitės į KLI LT, UAB klientų aptarnavimo skyriaus administratorę. Ši paslauga – nemokama.

Elektronines sąskaitas patogu apmokėti bet kuriuo paros metu − taip sutaupysite savo brangų laiką! Sąskaitos pateikiamos PDF formatu ir yra identiškos popierinėms sąskaitoms.

Kur reikia kreiptis norint pranešti, kad dingo internetas ar turint kitų klausimų?

Klausimus ir pranešimus apie gedimus galite pateikti telefonu ir elektroniniu paštu Jūsų miesto abonentų aptarnavimo skyrių. Visus kontaktus rasite čia.

Noriu pakeisti interneto planą. Kaip tai padaryti?

Reikės atvykti į KLI.LT, UAB klientų aptarnavimo skyrių ir pateikti plano keitimo prašymą. Klientų aptarnavimo skyrių adresus rasite čia.

Ką daryti, jei pakeičiau kompiuterį ir dabar nežinau, kokius duomenis reikia suvesti?

Labai svarbu, kad Jūsų įsigytas personalinis kompiuteris nebūtų buvęs ankščiau mūsų tinkle, kitu atveju, jis bus užblokuotas kaip klaidingai įvestas Jūsų IP adresas. Jeigu ne, pakanka susirasti sutartį, kurioje susiradę IP laukelyje nurodytus kaičius ir juos įvesti į tam skirtą lauką.

Ar galiu vienu metu naudotis interneto paslauga keliais kompiuteriais?

Taip galite! Patogiausia būtų, jei įsirengtumėte namuose belaidį internetą (WiFi).

Kaip namie įsirengti belaidį internetą?

Norėdami namuose sukurti belaidžio interneto (WiFi) prieigos tašką, įsigykite pas mus belaidžio interneto skirstytuvą (dar vadinamą maršrutizatoriumi). Juo galima sujungti kelis kompiuterius į vieną tinklą, bendrai dalintis duomenimis, spausdinti dokumentus ir naudotis internetu namuose be jokių laidų. Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu (kontaktai) ir mūsų specialistas atvyks pas Jus į namus bei įrengs belaidį internetą.

Ką daryti sugedus kompiuteriui?

Sugedus kompiuteriui reikia kreiptis į KLI.LT, UAB. Mūsų įmonė atlieka techninius ir programinius gedimų šalinimus. Kontaktus rasite čia.

Kas yra IP adresas?

IP adresas - unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturios taškais atskirtos skaičių grupės, pavyzdžiui, 84.32.X.X. arba 192.168.160.X (X - skaičių grupė iš 1-3 skaitmenų).

Kokius IP adresus suteikiate abonentams?

Šviesolaidiniame tinkle visiems abonentams yra suteikiami statiniai, unikalūs IP adresai. Norint gauti išorinį IP reikia kreiptis į "KLI.LT, UAB" klientų aptarnavimo skyrių.

Ar keičiasi IP adresas keičiant planą?

Keičiant planą IP adresas nesikeičia.

Kaip konfigūruoti pašto dėžutę „Microsoft Outlook Express“ programoje?

1 žingsnis: Programos „Outlook Express“ meniu pasirinkite „Įrankiai“ (angl. „Tools“). Tuomet pasirinkite „Abonentai“ (angl. „Accounts“) ir atsidariusiame lange paspauskite „Pridėti“ (angl. „Add“).

2 žingsnis: Pasirinkite „Paštas“ (angl. „Mail“) ir tuomet atsidarys programos „Vedlys“ (angl. „Wizard“). Čia įrašykite savo vardą ir pavardę (juos matys laiškų gavėjai).

3 žingsnis: Spauskite „Next“ ir paeiliui pildykite pavyzdyje nurodytus duomenis. Gaunamo pašto POP3 ir išsiunčiamo pašto SMTP nurodykite mail.kli.lt Baigę paspauskite „Finish“. „Outlook Express“ paruoštas darbui.

Kas nutiks, jei uždelsiu apmokėti sąskaitą?

Nesulaukus mokėjimo iki sutartyje numatyto termino pabaigos, paslaugos teikimas yra sustabdomas. Apie susidariusį įsiskolinimą informuojame skolų išieškojimo tarnybą, kurios sprendimu skolos administravimas atiduodamas antstoliui.